+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Šport
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Šport

Šport je mimoriadne silný fenomén, ktorý sa podieľa na formovaní človeka, dokonca celej spoločnosti.  V súčasných podmienkach, akoby si naša spoločnosť  neuvedomovala význam a dosah športovej životnej filozofie. Nejde len o víťazstvá. Ide o životný štýl, ktorý preferuje zdravie, fyzickú odolnosť a psychickú stabilitu.

Sme propagátormi športového životného štýlu. Spojenie fyzickej a psychickej rovnováhy vytvára predpoklady pre úspešný život. Psychické vlastnosti potrebné na presadenie sa v športe, pomáhajú zároveň pri presadzovaní sa v osobnom živote aj v biznise.

My sme tí, ktorí rozvíjajú psychický potenciál športovcov, prostredníctvom prepracovaných programov. Zameriavame sa na tréning mentálnej (psychickej) odolnosti a osobnostný rozvoj športovca. Kým v súčasnosti sa športovci výrazným spôsobom približujú k fyzickým limitom človeka, možnosti psychiky a psychického potenciálu sú stále ešte v rozvojových podmienkach uplatnenia. Našou snahou je rozvíjať psychický potenciál športovcov a zvyšovať tým športovú úroveň ich výkonov. 

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com