+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Biznis
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Naša koncepcia

Rozvíjať potenciál ľudských zdrojov po stránke profesionálnej aj ľudskej je motív, ktorým sa v našej spoločnosti riadime a veríme, že prináša vzájomný prospech. Programová ponuka, ktorú Vám predkladáme, reflektuje súčasné potreby trhu v oblasti  tréningu a vzdelávania.  Vychádzame z našich skúseností a dôkladných analýz predchádzajúcich aktivít.

V našej spoločnosti preferujeme zážitkové formy učenia sa, s dostatočným priestorom na tréning a zažitie vlastnej skúsenosti. Kladieme dôraz na autentickosť, tvorivosť a silu osobnosti podporenú bohatým arzenálom naučených zručností. Vo vzdelávaní sa však snažíme ísť ešte ďalej. Nám nestačí, aby ľudia robili to, čo majú robiť. Je dôležité, aby vedeli, prečo to majú robiť! Naši tréneri zamestnancov učia a zároveň inšpirujú k tomu, aby nachádzali odpovede na otázky zásadného významu.

„Prečo mám byť lepší ?“
„Prečo máme spoločne dosiahnuť úspech ?“
„Prečo sa mám učiť nové veci ?“
 „Prečo mám pridať tam, kde sa iní  vzdávajú ?“

Tréning v súčasných podmienkach už nemôže byť postavený na ortodoxnom učení sa. Vzdelávanie je zážitok a inšpirácia. Inšpirujte ľudí a oni začnú prekonávať  prekážky. Inšpirujte ich a oni začnú prekonávať sami seba. Toto sú výzvy, na ktoré v našej organizácii reagujeme. Toto je spôsob práce, ktorým sa prezentujeme. Toto je to, čo naši partneri a klienti oceňujú a dôvod, prečo s nami radi spolupracujú. My vieme, prečo chceme byť lepší. My vieme, prečo chceme dosiahnuť úspech, spoločne s Vami.
 

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com